ВИРОБІВ ДЛЯ  ШИНОМОНТАЖУ

ВИРОБІВ
ДЛЯ ШИНОМОНТАЖУ
Виробництво й дистрибуція хімічної продукції для шиномонтажу.

ВИРОБІВ ДЛЯ  ШИНОМОНТАЖУ

НАЗВА
ВИКОРИСТАННЯ Й ХАРАКТЕРИСТИКА
ПАКОВАННЯ

1.ШИНОМОНТАЖНА ПАСТА
PNEU - PASTA

біла
чорна
Легко намащується, густа молочна або чорна паста. Тиксотропна консистенція полегшує застосування під час монтажу й демонтажу корпусів автомобільних транспортних засобів, монтажу автомобільних воскових і гумових шлангів, труб з металевих або пластикових матеріалів. Після висихання він не залишає видимих слідів і поверхня гуми регенерується. Розчинний, змивається водою.
відро пластикове / 1л, 3л, 5л, 10л

2.ЕКОВІСК

Суцільний білий продукт для всіх типів шин для легкових і комерційних автотранспортних засобів. Це полегшує монтаж і демонтаж шин на колесах з підвищеною морозостійкістю. Змивається водою.
відро пластикове / 1л, 3л, 5л, 10л

3.СУПЕРВІСК

Суцільний синій продукт, придатний для монтажу й демонтажу шин для дисків для легкових і комерційних автотранспортних засобів. Легко наноситься й розмазується, регенерує шини. Змивається водою.
відро пластикове / 1л, 3л, 5л, 10л

4.SUPERWAX

Суцільний червоний універсальний продукт для монтажу та демонтажу шин, велосипедів, автомобілів і вантажних автомобілів. Легко наноситься й розмазується. Має чудові властивості ковзання. Після монтажу легко висихає, з ароматом лимона. Морозостійкий до -15 °C.
відро пластикове / 1л, 3л, 5л, 10л

5.ШИНОМОНТАЖНА ГУМА
PNEU - GUM

Прозора напівтверда паста для монтажу й демонтажу шин, велосипедів, мотоциклів для легкових і вантажних автомобілів. Виріб не тільки полегшує монтаж і демонтаж, але й після висихання ущільнює, поліпшує адгезію шини до диска, має антикорозійний ефект. Морозостійка; у разі сильних морозів твердне, але після відтавання її можна використовувати знову з тією ж консистенцією. Паста легко наноситься, розмазується й має приємний аромат. Суттєво сприяє регенерації гуми, зменшує утворення мікротріщин, що позитивно проявляється під час заміни шини.
відро пластикове / 1л, 3л, 5л, 10л

6.ШИНОМОНТАЖНА ГУМА
PNEU GUM - extra

Гелеподібний рідкий еквівалент шиномонтажної гуми Pneu-Gum, має тиксотропний характер, нелетка. Універсальна для монтажу й демонтажу шин для велосипедів, автомобілів і вантажних автомобілів. Придатна для промислового застосування шляхом розпилення або контактного застосування. Продукт прозорий і після висихання відновлює шину в місці покриття.
пластикові каністри / 1, 5, 10, 20, 25

7.ШИНОМОНТАЖНИЙ ГЕЛЬ
PNEU - GÉL

Рідкий блідо-синій виріб з великим тягучим ефектом, що значно полегшує розтирання й нанесення на поверхню шини. Значний ефект ковзання не тільки знижує витрату, але й дає змогу використовувати його для велосипедів, автомобілів і важкого автомобільного обладнання. Після висихання втрачає властивості ковзання; ущільнює й поліпшує адгезію шини до диска, запобігаючи ковзанню шини на диску, особливо під час гальмування важкого обладнання. Змивається водою, непальний.
пластикові каністри / 1кг, 5кг, 10кг, 20кг, 25кг

8.ШИНОМОНТАЖНИЙ ГЕЛЬ ПЛЮС
PNEU - GÉL plus

Рідкий рожево-фіолетовий виріб з великим нетягучим ефектом, що значно полегшує розтирання й нанесення на поверхню шини. Значний ефект ковзання не тільки знижує витрату, але й дає змогу використовувати його для велосипедів, автомобілів і важкого автомобільного обладнання. Після висихання втрачає властивості ковзання; ущільнює й поліпшує адгезію шини до диска, запобігаючи ковзанню шини на диску, особливо під час гальмування важкого обладнання. Змивається водою, непальний.
пластикові каністри / 1кг, 5кг, 10кг, 20кг, 25кг

9.ШИНОМОНТАЖНИЙ БЛИСК
PNEU - LESK

Аміноксилаксонова біла емульсія з регенерувальною дією на шини. Відновлює шини, що зумовлює використання продукту під час заміни й зберігання. Її можна використовувати для поліпшення зовнішнього вигляду, гнучкості, подовження строку експлуатації та посилення блиску не лише шин, а й усіх гумових деталей автомобіля, особливо ущільнень вікон і дверей. Видаляє бруд і залишає так званий ефект мокроти. Запобігає передчасному старінню й розтріскуванню гуми в разі регулярного використання.
пластикові каністри / 1л, 5л, 10л, 20л, 25л
ШИНОМОНТАЖНИЙ БЛИСК
ШИНОМОНТАЖНИЙ БЛИСК

10.ШИНОМОНТАЖНИЙ ОЧИЩУВАЧ

Знежирювальний розчин для покришок шини перед термічною або іншою обробкою, що швидко висихає. Придатний для зняття клейових ваг і широкого спектру олив, мастил або воску. Цілковито випаровується й може замінити хлоровані знежирювальні речовини.
каністри / 0,5л, 5л, 10л, 0,5л обприскувач
ШИНОМОНТАЖНИЙ ОЧИЩУВАЧ
ШИНОМОНТАЖНИЙ ОЧИЩУВАЧ

11.ВИРІБ PNEU - PUR

Виріб, розчинний у воді, зі зниженою здатністю спінювання для миття коліс. Не пошкоджує анодовані алюмінієві диски. Звичайне розведення водою — 1:100. У разі великого забруднення процес очищення можна прискорити, розпорошивши виріб безпосередньо на брудний диск.
каністри / 5л, 20л

12.ГРАНУЛИ

Гранулят для кулькових мийок коліс. У поєднанні з Pneu-Pur збільшує й прискорює процес очищення. Додавати потрібно за потреби відповідно до типу й об'єму мийок. Це, по суті, інертний, нешкідливий поліолефін.
відро / 10кг,   ПE мішок / 25кг

13.ТАЛЬК

Білий порошок, гідросилікат магнію. Ефективно запобігає злипанню шини та її корпусу. Зменшує тертя настільки, що є ковзним і хімічно стійким продуктом.
відро пластикове / 0,5кг, 2,5кг, 6,5кг
У разі потреби зазначена сировина може також доставлятися в інших контейнерах, крім тих, які було вказано, наприклад, у кегах, бочках або великих єврокубах.
Монтажні пасти, зразки в невеликих пакованнях БЕЗПЛАТНО.
Паспорт безпеки / Технічний паспорт на ПРОДУКЦІЮ НА ВИМОГУ КОНТАКТ

адреса

SLOCHEM Trade, s.r.o.
Farský Mlyn 2
Trnava 917 01
Словаччина

контакти

+421 33 552 2572
slochem@slochem.sk
www.tyrespreparations.com, www.slochem.sk