Prípravky pre Pneuservisy

PRÍPRAVKY
PRE PNEUSERVISY
Výroba a distribúcia chemických prípravkov pre pneuservisy.

Prípravky pre Pneuservisy

NÁZOV
POUŽITIE A CHARAKTERISTIKA
BALENIE

1.PNEU - PASTA

biela
čierna
Ľahko rozotierateľná, hustá mliečna alebo čierna pasta. Tixotropná konzistencia uľahčuje nanášanie pri montáži a demontáži plášťov motorových vozidiel, montáži autoskiel a gumových hadíc, potrubí na kovové, či plastové materiály. Po vysušení nezanecháva viditeľné stopy a povrch gumy oživuje. Riediteľná, zmývateľná vodou.
plastové vedierko / 1l, 3l, 5l, 10l

2.EKOVOSK

Tuhý biely prípravok pre všetky typy pneumatík pre osobné a ľahké úžitkové motorové vozidlá. Uľahčuje montáž a demontáž pneumatík na disky so zvýšenou odolnosťou voči mrazu. Zmývateľný vodou.
plastové vedierko / 1l, 3l, 5l, 10l

3.SUPERVOSK

Tuhý modrý prípravok vhodný pre montáž a demontáž pneumatík na disky pre osobné a ľahké úžitkové vozidlá. Ľahko sa nanáša a rozotiera s regeneračným účinkom na pneumatiky. Zmývateľný vodou.
plastové vedierko / 1l, 3l, 5l, 10l

4.SUPERWAX

Tuhý červený univerzálny prípravok pre montáž a demontáž pneumatík, bicyklov, osobných a nákladných automobilov. Ľahko sa nanáša a rozotiera. Má výborné kĺzne vlastnosti. Po montáži ľahko vysychá s citrónovou vôňou. Je mrazuvzdorný do - 15 °C.
plastové vedierko / 1l, 3l, 5l, 10l

5.PNEU - GUM

Číra, polotuhá pasta pre montáž a demontáž pneumatík, bicyklov, motocyklov osobných a nákladných automobilov. Prípravok nielen uľahčuje montáž a demontáž, ale po vysušení utesňuje, zlepšuje priľnavosť pneumatiky k disku s antikoróznym účinkom. Je mrazuvzdorný; v prípade extrémnych mrazov stuhne, ale po rozmrazení je opäť použiteľný za rovnakej konzistencie. Ľahko sa nanáša, rozotiera a má príjemnú vôňu. Významne sa podiela na regenerácii gumy, obmedzuje vznik mikrotrhlín, čo sa kladne prejavuje pri výmene pneumatík.
plastové vedierko / 1l, 3l, 5l, 10l

6.PNEU - GUM - extra

Gélovitá kvapalná obdoba prípravku Pneu - Gum, tixotropného charakteru, neprchavý. Má univerzálne použitie pre montáž a demontáž pneumatík bicyklov, osobných a nákladných automobilov. Vhodný je aj na priemyselné nanášanie či už striekaním alebo kontaktným nanášaním. Prípravok je transparentný a po vysušení oživuje, regeneruje pneumatiku v mieste náteru.
plastové bandasky / 1, 5, 10, 20, 25

7.PNEU - GÉL

Kvapalný bledomodrý prípravok s výrazným ťahavým účinkom, ktorý výrazne uľahčuje rozotieranie a nanášanie na povrch pneumatík. Vysoký kĺzny účinok znižuje nielen spotrebu, ale aj umožňuje jeho použitie od bicyklov, automobilov až po ťažkú automobilovú techniku. Po vysušení stráca kĺzny charakter; utesňuje a zlepšuje priľnavosť pneumatiky k disku, čím zabraňuje prípadnému preklzovaniu pneumatiky na disku hlavne pri brzdení ťažkej techniky. Zmývateľný vodou a nehorľavý.
plastové bandasky / 1kg, 5kg, 10kg, 20kg, 25kg

8.PNEU - GÉL plus

Kvapalný ružovo-fialový prípravok s výrazným neťahavým účinkom, ktorý výrazne uľahčuje rozotieranie a nanášanie na povrch pneumatík. Vysoký kĺzny účinok znižuje nielen spotrebu, ale aj umožňuje jeho použitie od bicyklov, automobilov až po ťažkú automobilovú techniku. Po vysušení stráca kĺzny charakter; utesňuje a zlepšuje priľnavosť pneumatiky k disku, čím zabraňuje prípadnému preklzovaniu pneumatiky na disku hlavne pri brzdení ťažkej techniky. Zmývateľný vodou a nehorľavý.
plastové bandasky / 1kg, 5kg, 10kg, 20kg, 25kg

9.PNEU - LESK

Aminosilaxonová biela emulzia s regeneračným účinkom na pneumatiky. Oživuje a regeneruje pneumatiky, čo predurčuje použitie prípravku pri výmene a ich skladovaní. Môže sa použiť na zlepšenie vzhľadu, pružnosti, životnosti a lesku nielen pneumatík ale všetkých gumových častí vozidla, hlavne tesneniu okien a dverí. Odstraňuje špinu a zanecháva tzv. mokrý vzhľad. Pri pravidelnom používaní zabraňuje predčasnému stárnutiu, praskaniu gumy.
plastové bandasky / 1l, 5l, 10l, 20l, 25l

10.PNEU - ČISTIČ

Rýchloschnúci roztok na odmastňovanie pri opravách plášťov pneumatík pred tepelnou alebo inou úpravou. Zároveň je vhodný na odstraňovanie lepidiel závaží a celého radu olejov, tukov, či voskov. Odparuje sa bezozbytku a nahrádza chlórované odmasťovacie prípravky.
bandasky / 0,5l, 5l, 10l, 0,5l rozprašovač

11.PNEU - PUR

Vodou riediteľný prípravok so zníženou penivosťou do myčiek kolies. Nenapadá eloxovaný hliník diskov. Bežné riedenie s vodou je 1 : 100. V prípade silného znečistenia je možné urýchliť proces čistenia nastriekaním prípravku priamo na znečistený disk.
bandasky / 5l, 20l

12.GRANULE

Granulát do guličkových mičiek kolies. V kombinácii s Pneu - Purom zvyšuje a urýchľuje čistiaci proces. Pridáva sa podľa potreby a druhu, objemu myčiek.V podstate je to inertný, neškodný polyolefín.
vedro / 10kg,   PE vrece / 25kg

13.MASTENEC

Biely prášok, magnéziumhydrosilikát. Účinne zabraňuje zlepovaniu duše a plášťa pneumatiky. Znižuje trenie do tej miery, že je to kĺzny a chemicky odolný prostriedok.
plastové vedierko / 0,5kg, 2,5kg, 6,5kg
V príprade potreby môžeme predmetné suroviny dodávať aj v iných obaloch ako je uvedené, či už v súdkoch, sudoch alebo veľkých IBC kontajneroch.
Montážne pasty, v malom balení vzorky ZDARMA.
KBU / TL K PRÍPRAVKOM NA VYŽIADANIE Kontakt

Adresa

SLOCHEM Trade, s.r.o.
Farský Mlyn 2
Trnava 917 01

Kontakty

+421 33 552 2572
slochem@slochem.sk
www.tyrespreparations.com, www.slochem.sk